ШАҢҒЫ ЖАРЫСЫНАН ҚР ЖАСӨСПІРІМДЕР ЧЕМПИОНАТЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ ШЫҒАРЫЛДЫ

22.02.2024_06.jpg

 

Щучинск қаласында өткен ұлдар мен қыздар арасындағы шаңғы жарысынан ҚР Чемпионатында қатысушылардың рекордтық саны жиналды. Республикалық біріншіліктің стартында Қазақстанның 13 өңірінен 13-18 жас аралығындағы 420-дан астам спортшы өнер көрсетті. Жарыс 17-21 ақпанда Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының базасында өткізілді. Республикалық біріншілік аясында шаңғышылар спринттерде, жеке жарыстарда, масс-старттарда және эстафеталарда бақ сынасты. Жеңімпаздар мен жүлдегерлер үш жас тобында анықталды, олар аға, орта және кіші ұлдар / қыздар. Төрт жарыстың қорытындысы бойынша жалпы командалық есепті Шығыс Қазақстан облысының құрамасы жеңіп алды. Екінші орында ақмолалықтар, үшінші орынды қостанайлықтар жеңді. ҚР жасөспірімдер Чемпионатына қатысушылардың саны өңірлерде шаңғы спортының дамуын көрсетеді. Ал олардың үздік нәтижелерді көрсетуге деген құлшынысы болашақта бұл балалар ұлттық құраманың резервін толықтырады және Қазақстанды халықаралық аренада лайықты түрде таныстырады деген оптимистік үміт оятады.

 

 

ҚАЗАҚСТАНДЫҚ ШОРТ-ТРЕКШІЛЕР ӘЛЕМ КУБОГЫНДА «КҮМІС» ЖЕҢДІ

22.02.2024_04.jpg

 

Шорт-тректен ҚР әйелдер құрамасы жасөспірімдер арасындағы Әлем Кубогының III кезеңінде күміс жүлдегер атанды. 3000 метрге эстафетада Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының спортшылары Анастасия Астраханцева, Полина Омельчук, Алина Ажгалиева, Гүлдана Жалмұхан және Зейнеп Құмарқан 2-ші орынды иеленді. Жарыстың көшбасшысы Корея командасы, үшінші орында Нидерландыдан келген спортшылар болды. Шорт-тректен жасөспірімдер арасындағы Әлем Кубогының кезеңі 17-18 ақпанда Нидерланды елінде өтті. Кубок аясында спортшылар 500, 1000, 1500 м қашықтықтан және эстафетадан өтті. Жарысқа әлемнің 20-дан астам елінен, 160-қа жуық спортшы қатысты.

ҚАЗАҚСТАНДЫҚ МӘНЕРЛЕП СЫРҒАНАУШЫЛАР ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ТУРНИР МЕДАЛЬДАРЫН ЖЕҢІП АЛДЫ

22.02.2024_02.jpg

 

Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының мәнерлеп сырғанаушылары беделді Abu Dhabi Classic Trophy халықаралық турнирінің жүлдегерлері атанды. София Фарафонова мен Анна Левковец әйелдер арасында күміс және қола медаль жеңіп алды. Зере Сарбалина - жасөспірімдер арасында күміс жүлдегер болып атанды. Abu Dhabi Classic Тrophy мәнерлеп сырғанау турнирі 16-18 ақпанда Біріккен Араб Әмірліктерінде өтті. Жарысқа Армения, Гонконг, Грузия, Қазақстан, Литва, Марокко, Түрікменстан, Өзбекстан, Эстония елдерінін спортшылары қатысты.

СЛОВЕНИЯДА ТҰҒЫРДАН ШАҢҒЫМЕН СЕКІРУДЕН ЖАСӨСПІРІМДЕР АРАСЫНДАҒЫ ӘЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ ӨТТІ

13.02.2024_05.jpg

 

СЛОВЕНИЯДА ТҰҒЫРДАН ШАҢҒЫМЕН СЕКІРУДЕН ЖАСӨСПІРІМДЕР АРАСЫНДАҒЫ ӘЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ ӨТТІ

Словенияда өткен Әлем Чемпионатында Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының шаңғышысы Данил Васильев топ-10 құрамына кірді. Спортшы Normal Hill HS 102 тұғырда жеке секіру бойынша 8-ші орынды иеленді. Стефан Эмбахер (Австрия) чемпион болып атанды. Екінші орында - Эрик Белшоу (АҚШ), үшінші орында - Адриан Титтель (Германия). Сол стартта Илья Мизерных 14-ші нәтижені көрсетті. Турнирге әлемнің 22 елінен 63 спортшы қатысты.

Тұғырдан секіру бойынша Әлем чемпионаты 7-11 ақпан аралығында Словенияның Планица қаласында өтті. Халықаралық жарыстар аясында ерлер мен әйелдердің жеке және командалық секірулері, сондай-ақ аралас командалық секірулер сияқты жарыстар түрі өтті. Қазақстандық құраманың атынан Данил Васильев, Илья Мизерных, Ильшат Кадыров, Святослав Назаренко, Алена Свириденко, Виктория Рулева, Софья Шишкина, Мария Юдакова қатысты.

ПОЛЬШАДА БИАТЛОННАН ЕУРОПА ЧЕМПИОНАТЫ ӨТТІ

13.02.2024_03.jpg

 

Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының биатлоншылары Еуропа ашық чемпионатында өнер көрсетті. Старттар 7-11 ақпан айында Польша елінде өтті. Жарыс аясында спринттер, жеке жарыстар және жаппай жарыстар өтті. Еуропа чемпионатындағы тұғырға ең жақын Арина Крюкова болды. Жаппай стартта ол 5-ші мәре сызығын кесіп өтті. Спринт және жеке жарыста спортшы 8-ші орынға ие болды. Ерлер тобында Егор Гребенщиков жеке жарыста үздік нәтиже көрсетті, ол 14-ші орынды иеленді. Ал, жаппай стартта Вадим Куралес 14-ші болды. Жарысқа әлемнің 20-дан астам елінен 200-ден астам биатлоншы қатысты.

СЛОВЕНИЯДА ШАҢҒЫ ЖАРЫСЫНАН ӘЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫ ӨТТІ

13.02.2024_01.jpg

 

Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының шаңғы жарысы бөлімінің спортшылары жасөспірімдер арасындағы Әлем чемпионатына қатысты. Халықаралық старттар 5-11 ақпан аралығыда Словенияда өткен болатын. Әлемдік біріншілік аясында спринттер, жаппай старттар аралас эстафеталар және классикалық стильдегі жеке жарыстар бойынша бақ сынасты. Медальдар жасөспірімдер мен андерлер арасында ойналды. Спринтте Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының спортшылары үздік нәтиже көрсетті. Артем Завялов жасөспірімдер арасында 17-ші орынды иеленді. Сондай-ақ, 17-ші болып классикалық жеке жарысты Султан Базарбеков аяқтады. Аралас эстафеталарда Қазақстандық команда 22-ші орыннан 15-орынға көтерілді. Бұқаралық стартта Дастан Калибеков топ-20-ға енді.

ҚАЗАҚСТАНДЫҚ КОНЬКИМЕН ЖҮГІРУШІЛЕР ӘЛЕМ ЧЕМПИОНАТЫНЫҢ ЖҮЛДЕГЕРЛЕРІ АТАНДЫ

12.02.2024_03.jpg

 

Қазақстандық конькимен жүгірушілер жасөспірімдер арасындағы Әлем Чемпионатында екі марапатқа ие болды. Командалық спринтте Дарья Гаврилова, Алина Шумекова және Кристина Шумекова күміс жүлдегерлер атанды. Командалық пасьютте Алина Шумекова, Кристина Шумекова және Мария Деген үшінші орынға ие болды. Конькимен жүгіруден жасөспірімдер арасындағы Әлем Чемпионаты 9-11 ақпанда Жапонияда өтті. Әлемдік біріншілік аясында 500, 1000, 1500, 3000, 5000 м жарыстар, масс-старт және командалық жарыстар өтті. Чемпионатқа әлемнің 20 елінен 130 спортшы қатысты.

FIS-жарыстар Қырғызстанда өтті

12.02.2024_01.jpg

 

6-10 ақпанда Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының тау шаңғышылары Қырғызстанда FIS-стартқа қатысты. Спортшылар гигант-слалом және слалом пәндерінде бақ сынасты. FIS-старт қорытындысы бойынша Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының спортшылары 12 медаль жеңіп алды. Оның ішінде 2 «алтын», 4 «күміс» және 6 «қола» бар. Жеңімпаздар мен жүлдегерлер арасында Ксения Бережная мен Яна Мелинг бар.

ҚЫСҚЫ ЖАСӨСПІРІМДЕР ОЛИМПИАДАСЫ: ҚАЗАҚСТАНДЫҚ СПОРТШЫЛАРДЫҢ ӨНЕР КӨРСЕТУ ҚОРЫТЫНДЫСЫ

05.02.2024_21.jpg

 

Оңтүстік Кореяда 19 қаңтар - 1 ақпан аралығында өткен қысқы жасөспірімдер олимпиадасы өз мәресіне жетті. ҚЖОО-2024-те биатлон, тау шаңғысы, керлинг, конькимен жүгіру спорты, шаңғы жарысы, тұғырдан шаңғымен секіру, фристайл-могул, шорт-трек, хоккей спорт түрлері бойынша 9 спорт түрінен Қазақстандық 41 спортшы қатысты, оның ішінде 26 қатысушы  - «Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының» спортшылары. «Қысқы Жасөспірімдер Олимпиадасының ашылу салтанатында» Қазақстан Республикасының көк байрағын «ҚСТ ОДО» -ның   конькимен жүгіру спортының қатысушысы Кристина Шумекова және шорт-трек қатысушысы Ерасыл Шыңғысхан көтерді.

ҚЖОО-2024 қорытындысы бойынша ҚР құрамасы жалпы командалық есепте 20 –шы орынды иеленді. Қазақстандық спортшылардың қоржыны 1 алтын және 2 қола медальға толды. 11 алтын, 3 күміс және 3 қола иеленген Италия командасы медальдық санақтың көшбасшысы болды.

Жасөспірімдер арасындағы Олимпиада чемпионы «ҚСТ ОДО» - ның спортшысы шаңғышы Илья Мизерных. Оның жеңісі қысқы Жасөспірімдер Олимпиадасында жеңіп алған жоғары марапат ретінде алғаш рет қазақстан спортының тарихына үлкен жетістік болып енді. Илья әлемнің 25 елінен 38 қарсыласын жеңіп, 214 ұпай жинады. 1 – ші орынға ие болған қазақстандық спортшымен бірге құрмет тұғырына австриялық Никки Хамл мен поляк Лукас Лукашук көтерілді.

Илья Мизерных – Алматы қаласынан, трамплиннен шаңғымен секіру бойынша ҚР спорт шебері. ҚР Ұлттық құрамында, «Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының» спортшысы. Жеке жаттықтырушысы - Александра Губченко. ҚР жастар құрамасының ҚСТ ОДО тұғырдан шаңғымен секіру бойынша аға жаттықтырушысы Кайрат Биекенов. Илья Мизерных - республикалық және халықаралық жарыстардың бірнеше дүркін жеңімпазы және жүлдегері.

Олимпиаданың қола жүлдегері «ҚСТ ОДО» –ның шорт-трекисті Полина Омельчук. Полина Омельчук 1000 м қашықтықта үшінші орынды иеленді. Жарыстың жеңімпазы-Қытай өкілі Цзиньцзи Ли. Күміс жүлдегер - оның отандасы Джинжу Янгке бұйырды. Бұл стартқа әлемнің 24 елінен келген 35 спортшы қатысқан болатын.

Полина Омельчук - Қостанай облысының тумасы, шорт-тректен ҚР спорт шебері. Сонымен қатар, ҚР жастар құрамасында өнер көрсетеді, «Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының» спортшысы. Жеке жаттықтырушысы - Анатолий Галечин, ҚСТ ОДО шорт-трек бойынша ҚР жастар құрамасының аға жаттықтырушысы Данабек Хайров. Полина Омельчук - облыстық және республикалық жарыстардың бірнеше дүркін жеңімпазы және жүлдегері, халықаралық жарыстардың қатысушысы.

Канвон-2024 Олимпиадасының тағы бір «қоласы» Қазақстандық хоккей командасының есебінде (3х3). Спортшылар Польша, Австрия, Латвия, Дания, Қытай Тайбэй, Испания және Ұлыбритания құрамаларымен 7 іріктеу матчын өткізді, нәтижесінде жартылай финалға жолдама алды. Жартылай финалдық және финалдық ойындардың нәтижелері бойынша Латвиядан келген хоккейшілер ҚЖОО-2024 чемпиондары атанды. Екінші орында-Дания командасы. Қазақстандық спортшылар – үшінші жүлдедеге иелік етті. Бұл медаль қазақстандық хоккейшілердің беделді халықаралық старттардағы алғашқы марапаты ретінде қазақстан спортының тарихына енді.

Олимпиадада Қазақстан атынан қатысқан басқа да спортшылар  лайықты өнер көрсетті. Мысалы, қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының тау шаңғышысы Александра Скороходова Гигант-слалом жарысынан топ 5-ке кірді. Қазақстандық тау шаңғышылары жасөспірімдер олимпиадасының тарихында жеңісті нәтижені алғаш рет көрсетті.

ҚСТ ОДО  конькимен жүгірушілері Руслан Жанадилов, Алина Шумекова, Кристина Шумекова 500 және 1500 м қашықтықтағы үздік ондық спортшылар қатарында. Аралас жеке эстафетада биатлоншылар Алема Қарабаева мен Ильяс Хасенов 30 команданың арасынан 10-шы нәтиже көрсетті. Спринттегі үздік 20-да ҚСТ ОДО биатлоншысы Антон Редькин есімі аталды.

Шорт-трекист Анастасия Астраханцева 1500 м қашықтықта финалға шықты. Полина Омельчук А финалында 6-шы орынды иеленді.

ҚСТ ОДО  могулистері  Юлия Феклистова мен Денис Раструба халықаралық аренада өздерін лайықты қарсылас ретінде танытып, параллель могулдағы ең мықты деген ондықтың ішіне кірді.

Қазақстандық шаңғышылар арасында үздік нәтижені Виолетта Митропольская көрсетті. Классикалық қозғалыспен жеке жарыста 78-ден 25-ші орынға көтерілді. Аралас эстафетада 24 команда арасында Қазақстандық шаңғышылар 16-шы орынды иеленді.

Канвон-2024-Орта Азия елінде өткізілген төртінші қысқы жасөспірімдер олимпиадасы. Бұл олимпиада түрі осыған дейін 2012 жылы Австрияда, 2016 жылы Норвегияда, 2020 жылы Швейцарияда өткен болатын. 2024 жылы Кореяда өткен 4-ші қысқы Жасөспірімдер олимпиадалық ойндарында Қазақстандық спортшылар алғаш рет бір «алтын», екі «күміс» және жеті «қола» есебімен жүлделі нәтижеге жетті.

 

Юниорлар арасындағы IBU Кубогында Вадим Куралес үздік бестікке енді

05.02.2024_11.jpg

 

Польшаның Якушице қаласында биатлоннан юниорлар арасындағы IBU Кубогының үшінші кезеңі аясында екінші спринт жарысы аяқталды.

Ерлер арасында 10 км спринтте биатлоншымыз Вадим Куралес 103 спортшының арасынан мәреге 5-ші болып жетті. (+25.0; 2)
Алғашқы болып жеңіске австриялық Лукас Хаслингер (29:31.4;1) жетсе, екінші болып тағы бір австрия биатлоншысы Давид Ноймайр (+20.2;1) үшінші болып неміс спортшысы Беньямин Менц келді.(+20.9;2). Қазақстан құрамасы атынан өнер көрсеткен Гребенщиков Егор 7-ші, Червенко Данил 16-шы, Афанасьев Артем 45-ші, Амурлаев Руслан 53-ші болып жарысты аяқтады. Екі күн қатарынан үздіктер қатарынан көрінген юниорлар құрамасын сәтті өнер көрсетулерімен құттықтаймыз! Алға, Қазақстан!

 

 

ҚАЗАҚСТАНДЫҚ КОНЬКИМЕН ЖҮГІРУШІЛЕР ҮЗДІК ҮШТІККЕ ЕНДІ

05.02.2024_15.jpg

 

Қазақстандық конькимен жүгірушілер Канададағы Әлем Кубогы кезеңінің қола жүлдегерлері атанды. Үшінші орынды әйелдер командалық спринтінде спортшылар иеленді. Жарыстың жүлдегерлері Екатерина Айдова мен Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының конькимен жүгірушілері Алина Дауранова мен Инесса Шумекова болды. Жарыстың көшбасшысы Нидерланды командасы, екінші орында Польшадан келген спортшылар болды.

ҚАЗАҚСТАНДЫҚ МӘНЕРЛЕП СЫРҒАНАУШЫЛАР ҚЫТАЙДАҒЫ БЕДЕЛДІ ЖАРЫСТАРДА ӨНЕР КӨРСЕТТІ

05.02.2024_19.jpg

 

Қысқы спорт түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығының мәнерлеп сырғанаушылары Төрт құрлық Чемпионатына қатысты. Жарыс 29 қаңтар - 4 ақпан аралығында Қытайда (Шанхай қ.) өтті. Жарысқа Австралия, Гонконг, Қазақстан, Канада, Қытай, Корея, Мексика, АҚШ, Филиппин, Жапония спортшылары қатысты. Чемпионат қорытындысы бойынша София Фарафонова 17-ші орынды иеленді. Анна Левковец 23-ші орынға ие болды. Жарыстың жеңімпазы Монэ Тиба (Жапония) болды.

Publish modules to the "offcanvas" position.

Лыжные гонки
ТренерыСпортсменыДостижения
Базартаев Аян Аманбекулы

Базартаев Аян Аманбекулы

Ст. тренер по возрастам
Батяйкин Александр Степанович

Батяйкин Александр Степанович

Ст. тренер по возрастам
Бушмакин Олег Николаевич

Бушмакин Олег Николаевич

Ст. тренер по лыжным гонкам по виду
Наконечный Сергей Алексеевич

Наконечный Сергей Алексеевич

Тренер-сервисмен
Зубрилин Игорь Алексеевич

Зубрилин Игорь Алексеевич

Тренер-сервисмен

Мужской состав

Базарбеков Султан

Базарбеков Султан

КМС
Исабек Ілияс

Исабек Ілияс

МС
Есимсеитов Чингиз

Есимсеитов Чингиз

МС
Завялов Артём

Завялов Артём

КМС
Шамсутдинов Рамиль

Шамсутдинов Рамиль

КМС
Калибеков Дастан

Калибеков Дастан

КМС
Қасенов Дидар

Қасенов Дидар

МС
Бексұлтан Ернұр

Бексұлтан Ернұр

МС
Нурсбеков Ернар

Нурсбеков Ернар

МС
Боранбаев Берик

Боранбаев Берик

КМС

Женский состав

Толмачёва Елизавета

Толмачёва Елизавета

МС
Колесникова Виктория

Колесникова Виктория

МС
Геращенко Мария

Геращенко Мария

МС
Яковлева Маргарита

Яковлева Маргарита

КМС
Сулейменова Сабина

Сулейменова Сабина

КМС
Хажиева Аида

Хажиева Аида

КМС
Сабирова Аружан

Сабирова Аружан

КМС
Тятова Ирина

Тятова Ирина

МС
Киныбаева Лаура

Киныбаева Лаура

МС
Люфт Мария

Люфт Мария

МС
Чонконова Айдана

Чонконова Айдана

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дис Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Биатлон
ТренерыСпортсменыДостижения
Дудченко Татьяна Васильевна

Дудченко Татьяна Васильевна

Ст. тренер по виду
Дудченко Михаил Васильевич

Дудченко Михаил Васильевич

Ст. тренер по возрастам
Журавель Арсен Николаевич

Журавель Арсен Николаевич

Тренер-консультант
Червяков Александр Иванович

Червяков Александр Иванович

Тренер-сервисмен

Мужской состав

Куралес Вадим

Куралес Вадим

МС
Акимов Никита

Акимов Никита

МС
Безгинов Арсений

Безгинов Арсений

КМС
Конивец Владимир

Конивец Владимир

МС
Вдовин Семен

Вдовин Семен

МС
Червенко Данил

Червенко Данил

МС
Бирюков Александр

Бирюков Александр

МС
Амурлаев Руслан

Амурлаев Руслан

КМС
Афанасьев Артем

Афанасьев Артем

КМС
Гребенщиков Егор

Гребенщиков Егор

КМС
Каданцев Артур

Каданцев Артур

КМС
Омаров Диас

Омаров Диас

1 Разряд.
Шефер Эрик

Шефер Эрик

1 Разряд.
Федоров Кирилл

Федоров Кирилл

КМС
Хасенов Ильяс

Хасенов Ильяс

1 Разряд.
Перелыгин Григорий

Перелыгин Григорий

КМС
Чулков Роман

Чулков Роман

КМС
Литвинов Евгений

Литвинов Евгений

КМС

Женский состав

Егорова Полина

Егорова Полина

МС
Скрипкина Алина

Скрипкина Алина

МС
Крюкова Арина

Крюкова Арина

МС
Куприянова Арина

Куприянова Арина

МС
Титиевская Кристина

Титиевская Кристина

МС
Касенова Арна

Касенова Арна

МС
Ардалионова Ульяна

Ардалионова Ульяна

МС
Бадриденова Алина

Бадриденова Алина

КМС
Чищенко Арина

Чищенко Арина

КМС
Викулова Анна

Викулова Анна

КМС
Долгополова Ксения

Долгополова Ксения

МС
Мусохранова Екатерина

Мусохранова Екатерина

КМС
Куанышбекова Адима

Куанышбекова Адима

КМС
Мезенцева Эвелина

Мезенцева Эвелина

МС
Павловская Диана

Павловская Диана

1 Разряд.
Польдяева Мария

Польдяева Мария

КМС

Мужской состав

Акимов Никита

Акимов Никита

МС

Нименование Дисциплина Результат
III ЗМИ РК 12.5 км золото
Кубок Австрии 7.5 км золото
МЧРК 10 км золото
Дельдеш Дастан

Дельдеш Дастан

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 10 км серебро
МЧРК 10 км золото
МРРК 12.5 км серебро
Турлубеков Бекентай

Турлубеков Бекентай

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
МЧРК 12.5 км золото
МЧРК 10 км серебро
КРК 15 км бронза
Бирюков Александр

Бирюков Александр

КМС

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 7.5 км золото
ЛЧРК 10 км золото
ЧРК 7.5 км золото
Куралес Вадим

Куралес Вадим

МС

Нименование Дисциплина Результат
III ЗЮОИ сингл.микс 8 место
Дети Азии 7.5 км золото
МЧРК 7.5 км золото
Червенко Данил

Червенко Данил

МС

Нименование Дисциплина Результат
Дети Азии 7.5 км бронза
Дети Азии 7.5 км золото
МЧРК 12,5 км золото
Бауэр Кирилл

Бауэр Кирилл

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЮЧМ 7.5 км 4 место
Чем.Эстонии 12,5 км серебро
Мол.игры РК 12,5 км золото
Киреев Владислав

Киреев Владислав

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЮЧМ 12.5 км 4 место
ЮЧМ 7.5 км 4 место
ЧРК 10 км золото
Мухин Александр

Мухин Александр

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 10 км золото
ЧРК 15 км золото
ЛЧРК 10 км серебро
Дарьин Иван

Дарьин Иван

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 12.5 км золото
ЧРК 7.5 км золото
КРК 7.5 км золото
Вдовин Семен

Вдовин Семен

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЮЧМ 12.5 км 9 место
МЧРК 7.5 км золото
КРК 10 км золото

Женский состав

Парманова Изабелла

Парманова Изабелла

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 7.5 км золото
ЧРК 10 км золото
ЧРК 15 км серебро
Титиевская Кристина

Титиевская Кристина

МС

Нименование Дисциплина Результат
МЧРК 7.5 км золото
МЧРК 10 км золото
КРК 7.5 км золото
Борисова Ангелина

Борисова Ангелина

МС

Нименование Дисциплина Результат
МЧРК 7.5 км золото
КРК 12.5 км золото
КРК 12.5 км золото
Сохарева Ирина

Сохарева Ирина

МС

Нименование Дисциплина Результат
III МИРК 12.5 км серебро
7,5 км золото
МЧРК 12,5 км золото
Мартенс Инга

Мартенс Инга

МС

Нименование Дисциплина Результат
МЧРК 7.5 км серебро
МЧРК 10 км серебро
III МИРК 12,5 км бронза
Егорова Полина

Егорова Полина

МС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок Востока 6 км бронза
ЧРК 10 км золото
Л.Чем.Болгарии 6 км 4 место
Крюкова Арина

Крюкова Арина

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Л.Чем.Болгарии 6 км бронза
КРК 10 км золото
КРК 7.5 км серебро
Долгополова Ксения

Долгополова Ксения

МС

Нименование Дисциплина Результат
Мол.игры РК 6 км золото
Мол.игры РК 7.5 км серебро
Мол.игры РК 10 км серебро
Красикова Евгения

Красикова Евгения

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 7.5 км золото
ЧРК 10 км золото
IIЗЮОИ 7.5 км 9 место
Куркина Ульяна

Куркина Ульяна

МС

Нименование Дисциплина Результат
Чем.Азии 12.5 км серебро
Чем.Азии 10 км серебро
ЧРК 6 км бронза
Прыжки с трамплина
ТренерыСпортсменыДостижения
Васильев Павел Александрович

Васильев Павел Александрович

Ст. тренер по виду
Вервейкин Андрей Юрьевич

Вервейкин Андрей Юрьевич

Ст. тренер по виду (акр)
Мухамедгалиев Николай Робертович

Мухамедгалиев Николай Робертович

Тренер-сервисмен
Карпенко Николай Николаевич

Карпенко Николай Николаевич

Тренер-сервисмен
Матияж Зупан

Матияж Зупан

Тренер-консультант

Мужской состав

Васильев Данил

МСМК
Кадыров Ильшат

Кадыров Ильшат

МС

Назаренко Святослав

МС

Климов Николай

МС

Шильников Илья

МС
Мизерных Илья

Мизерных Илья

МС
Кашкаров Давыд

Кашкаров Давыд

КМС
Баденко Даниил

Баденко Даниил

КМС

Мешков Артём

КМС
Гилев Яромир

Гилев Яромир

КМС

Козырев Александр

1 Разряд.

Калинкин Данил

КМС

Филоненко Александр

1 Разряд.

Женский состав

Свириденко Алёна

Свириденко Алёна

КМС
Васильева Агата

Васильева Агата

КМС
Шишкина Софья

Шишкина Софья

КМС
Шишкина Вероника

Шишкина Вероника

МСМК
Рулёва Виктория

Рулёва Виктория

КМС
Юдакова Мария

Юдакова Мария

МС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Горнолыжный спорт
ТренерыСпортсменыДостижения
Квач Дмитрий Григорьевич

Квач Дмитрий Григорьевич

Ст. тренер по виду

Мужской состав

Хохлов Ростислав

Хохлов Ростислав

КМС
Кайгородов Иван

Кайгородов Иван

КМС
Кулаков Алексей

Кулаков Алексей

! Разряд.

Женский состав

Мелинг Яна

Мелинг Яна

КМС
Бережная Ксения

Бережная Ксения

КМС
Квач Валерия

Квач Валерия

КМС
Кучина Мелания

Кучина Мелания

КМС
Ежакова Мария

Ежакова Мария

КМС
Величко Софья

Величко Софья

1 разряд
Толкунова Далель

Толкунова Далель

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Лыжное двоеборье
ТренерыСпортсменыДостижения
Кучеренко Александр Петрович

Кучеренко Александр Петрович

Ст. тренер по виду
Буев Евгений Владимирович

Буев Евгений Владимирович

Ст. тренер по виду
Рахимбаев Даулет Талгатович

Рахимбаев Даулет Талгатович

Тренер-сервисмен

Мужской состав

Ишкенов Денис

Ишкенов Денис

КМС
Назаренко Святослав

Назаренко Святослав

КМС
Ахмедов Курбан

Ахмедов Курбан

КМС
Досжанов Алиаскар

Досжанов Алиаскар

КМС
Кинешов Тамерлан

Кинешов Тамерлан

Ребенков Дмитрий

Ребенков Дмитрий

Атибек Бекарыс

Атибек Бекарыс

КМС
Аскар Али

Аскар Али

КМС

Женский состав

Есентугелова Данэлия

Есентугелова Данэлия

КМС
Ахметова Диана

Ахметова Диана

Жолжанова Ясмина

Жолжанова Ясмина

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Конькобежный спорт
ТренерыСпортсменыДостижения
Сургутанов Сергей Валерьевич

Сургутанов Сергей Валерьевич

Жигин Александр Александрович

Жигин Александр Александрович

Мужской состав

Сагатов Бакдаулет

Сагатов Бакдаулет

МС
Важенин Никита

Важенин Никита

МС
Зуев Андрей

Зуев Андрей

МС
Акжол Нуралы

Акжол Нуралы

Семененко Владислав

Семененко Владислав

МС
Семенов Андрей

Семенов Андрей

МС
Әмірхан Бейбарыс

Әмірхан Бейбарыс

МС
Березуцкий Данил

Березуцкий Данил

МС
Глущенко Михаил

Глущенко Михаил

КМС
Биназаров Роман

Биназаров Роман

МС

Женский состав

Дауранова Алина

Дауранова Алина

МС
Яковлева Ксения

Яковлева Ксения

МС
Беркхайм Елизавета

Беркхайм Елизавета

МС
Гаврилова Дарья

Гаврилова Дарья

КМС
Артемьева Маргарита

Артемьева Маргарита

КМС
Завгороднева Дарья

Завгороднева Дарья

МС
Шумекова Инесса

Шумекова Инесса

КМС
Жардембеккызы Енлик

Жардембеккызы Енлик

Нурсейт Ардак

Нурсейт Ардак

МС
Кузнецова Мария

Кузнецова Мария

КМС

Мужской состав

Крикунов Артём

Крикунов Артём

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
ЭКМ 500 метров 1 место
ЧМ среди студентов 2Х500 метров 6 место
ЮЧМ 500 метров 6 место
Зарецкий Вячеслав

Зарецкий Вячеслав

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК среди юниоров Многоборье 1 место
ЭКМ Командный спринт 3 место
Молодежные игры РК 1000 метров 1500 метров 1 место 1 место
Акжол Нуралы

Акжол Нуралы



Нименование Дисциплина Результат
Молодежные игры РК 3000 метров 1 место
ЧРК 3000 метров 1 место
ЭКМ финал Масс старт 11 место
Сагатов Бакдаулет

Сагатов Бакдаулет

МС

Нименование Дисциплина Результат
Молодежные игры РК 3000 метров 1 место
Кубок РК 5000 метров 1 место
Чемпионат РК 5000 метров 1 место
Жардембекулы Алтай

Жардембекулы Алтай

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 500 метров 1 место
Чемпионат РК 1000 метров 1 место
Чемпионат РК Командный спринт 3 место
Добровольский Владислав

Добровольский Владислав

МС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 1500 метров 1 место
Чемпионат РК 1000 метров 2 место
Чемпионат РК Командный спринт Командная гонка 1 место 1 место
Зуев Андрей

Зуев Андрей

МС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК 1500 метров 3 место
Чемпионат РК 5000 метров 2 место

Женский состав

Дауранова Алина

Дауранова Алина

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЭКМ финал 500 метров 14 место
ЭКМ финал Масс старт 10 место
ЮЧМ Многоборье 13 место
Гаврилова Дарья

Гаврилова Дарья

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 500 метров 1000 метров 1500 метров 2 место 2 место 2 место
Чемпионат РК 1000 метров 3 место
Чемпионат РК 1500 метров 3 место
Артемьева Маргарита

Артемьева Маргарита

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК Командный спринт 1 место
Чемпионат РК Командная гонка 1 место
Чемпионат РК Масс старт 2 место
Шумекова Инесса

Шумекова Инесса

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 1500 метров 1 место
Чемпионат РК 500 метров 1000 метров 1500 метров 2 место 2 место 2 место
Беркхайм Елизавета

Беркхайм Елизавета

МС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 3000 метров 1 место
Кубок РК 1000 метров 1500 метров 3000 метро 1 место 1 место 1 место
Яковлева Ксения

Яковлева Ксения

МС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК 500 метров 1000 метров 1500 метров 1 место 1 место 1 место
Чемпионат РК 500 метров 1000 метров 1500 метров 3000 метров 2 место 1 место 1 место 2 место
? км
Фигурное катание
ТренерыСпортсменыДостижения
Байтканов Абиш Асхатулы

Байтканов Абиш Асхатулы

Гуськов Юрий Петрович

Гуськов Юрий Петрович

Мужской состав

Пак Данил

Пак Данил

КМС

Женский состав

Текик Ясним

Текик Ясним

КМС
НАсырова Сабина

НАсырова Сабина

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Сноуборд
ТренерыСпортсменыДостижения
Димаков Леонид Юрьевич

Димаков Леонид Юрьевич

Мужской состав

Иванов Виктор

Иванов Виктор

КМС
Жампеисов Алинур

Жампеисов Алинур

Зуев Владислав

Зуев Владислав

МС
Замятин Кирилл

Замятин Кирилл

КМС

Женский состав

Ляпунова Варвара

Ляпунова Варвара

КМС
Глазкова Екатерина

Глазкова Екатерина

КМС
Каменева Кристина

Каменева Кристина

КМС

Мужской состав

Жампеисов Альяс

Жампеисов Альяс

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК Параллельный гигант золото
Всероссийские сор-я «Кубок Абзакова» Параллельный слалом серебро
Всероссийские сор-я Параллельный слалом серебро
ЗуевВладислав

ЗуевВладислав

МС

Нименование Дисциплина Результат
Международные сор-я « Кубок Тудегешовой» Параллельный слалом серебро
Всероссийские сор-я «Кубок Абзакова» Всероссийские сор-я «Кубок Абзакова» золото
Кубок Европы Параллельный слалом 7 место
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Женский состав

Глазкова Екатерина

Глазкова Екатерина

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК Общий зачет серебро
3 молодежные игры Параллельный гигант золото
Всероссийские сор-я Параллельный гигант серебро
Каменева Кристина

Каменева Кристина

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК Общий зачет бронза
3 молодежные игры Параллельный слалом золото
Всероссийские сор-я Параллельный слалом серебро
Ляпунова Варвара

Ляпунова Варвара

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК Параллельный гигант серебро
Международные сор-я « Дети Азии» Параллельный слалом 4 место
Всероссийские сор-я Параллельный слалом золото
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро
Фристайл - акробатика
ТренерыСпортсменыДостижения
Аблятифов Руслан Муратович

Аблятифов Руслан Муратович

Мужской состав

Батырбаев Нурлан

Батырбаев Нурлан

КМС
Лим Дмитрий

Лим Дмитрий

КМС
Хаширбаев Шерзод

Хаширбаев Шерзод

КМС

Женский состав

Жолдас Аяна

Жолдас Аяна

КМС
Акжигит Маржан

Акжигит Маржан

МС
Нуралиева Жибек

Нуралиева Жибек

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Фристайл - Могул
ТренерыСпортсменыДостижения
Рейхерд Виктор Александрович

Рейхерд Виктор Александрович

Заякина Карина Дакеновна

Заякина Карина Дакеновна

Сорокин Павел Николаевич

Сорокин Павел Николаевич

Сериккызы Толкын

Сериккызы Толкын

Мужской состав

Бугаков Федор

Бугаков Федор

КМС
Емельянов Максим

Емельянов Максим

КМС

Женский состав

Сатекова Амина

Сатекова Амина

МС
Феклистова Юлия

Феклистова Юлия

КМС

Михайлова Виктория

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Шорт - Трек
ТренерыСпортсменыДостижения
Султаналиев Азамат Салыкович

Султаналиев Азамат Салыкович

Арсеньтев Евгений Витальевич

Арсеньтев Евгений Витальевич

Кутовой Игорь Викторович

Кутовой Игорь Викторович

Мужской состав

Жанисов  Санжар

Жанисов Санжар

МС
Насен Айбек

Насен Айбек

КМС
Юрчук   Даниэль

Юрчук Даниэль

МС
Касенулы Рахат

Касенулы Рахат

КМС
Хван Антон

Хван Антон

КМС
Клименко Валерий

Клименко Валерий

КМС
Садовников Вадим

Садовников Вадим

МС
Андреев Максим

Андреев Максим

МС
Костюк Никита

Костюк Никита

МС
Филиппов Данил

Филиппов Данил

КМС
Тмирзан Айбек

Тмирзан Айбек

КМС
Кулкеев Олжас

Кулкеев Олжас

КМС

Женский состав

Ермек Малика

Ермек Малика

МСМК
Горбунова Мария

Горбунова Мария

КМС
Мясникова Валерия

Мясникова Валерия

КМС
Амангелды Тогжан

Амангелды Тогжан

КМС
Нурланова Инкар

Нурланова Инкар

КМС
Кали Гулбагым

Кали Гулбагым

КМС
Бахиткиреева Кадиша

Бахиткиреева Кадиша

МСМК
Ажгалиева Алина

Ажгалиева Алина

КМС
Умарова Наргиз

Умарова Наргиз

Жанадил Акнур

Жанадил Акнур

КМС
Хусаинова Виктория

Хусаинова Виктория

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Кёрлинг
ТренерыСпортсменыДостижения
Ким Виктор Георгиевич

Ким Виктор Георгиевич

Мужской состав

Жумагожа Адиль

Жумагожа Адиль

КМС
Бекеев Рустем

Бекеев Рустем

КМС
Шишкин Никита

Шишкин Никита

КМС
Оспанов Дмитрий

Оспанов Дмитрий

КМС
Надирбаев Азизбек

Надирбаев Азизбек

КМС
Аллияр Айдос

Аллияр Айдос

КМС
Рахматуллин Эльдар

Рахматуллин Эльдар

КМС
Турсунов Ильхам

Турсунов Ильхам

КМС
Корабаев Мадияр

Корабаев Мадияр

КМС
Бектурган Даулет

Бектурган Даулет

КМС

Женский состав

Колыхалова Екатерина

Колыхалова Екатерина

КМС
Колыхалова Кристина

Колыхалова Кристина

КМС
Эбауер Ангелина

Эбауер Ангелина

КМС
Аллиярова Тилсимай

Аллиярова Тилсимай

КМС
Сакыш Даяна

Сакыш Даяна

КМС
Спирикова Анастасия

Спирикова Анастасия

КМС
Абишева Динара

Абишева Динара

КМС
Сакен Айдана

Сакен Айдана

КМС
Эбауер Регина

Эбауер Регина

КМС
Аллиярова Ситора

Аллиярова Ситора

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Лыжные гонки (Спортсмены)
ТренерыСпортсменыДостижения
Базартаев Аян Аманбекулы

Базартаев Аян Аманбекулы

Ст. тренер по возрастам
Батяйкин Александр Степанович

Батяйкин Александр Степанович

Ст. тренер по возрастам
Бушмакин Олег Николаевич

Бушмакин Олег Николаевич

Ст. тренер по лыжным гонкам по виду
Наконечный Сергей Алексеевич

Наконечный Сергей Алексеевич

Тренер-сервисмен
Зубрилин Игорь Алексеевич

Зубрилин Игорь Алексеевич

Тренер-сервисмен

Мужской состав

Базарбеков Султан

Базарбеков Султан

КМС
Исабек Ілияс

Исабек Ілияс

МС
Есимсеитов Чингиз

Есимсеитов Чингиз

МС
Завялов Артём

Завялов Артём

КМС
Шамсутдинов Рамиль

Шамсутдинов Рамиль

КМС
Калибеков Дастан

Калибеков Дастан

КМС
Қасенов Дидар

Қасенов Дидар

МС
Бексұлтан Ернұр

Бексұлтан Ернұр

МС
Нурсбеков Ернар

Нурсбеков Ернар

МС
Боранбаев Берик

Боранбаев Берик

КМС

Женский состав

Толмачёва Елизавета

Толмачёва Елизавета

МС
Колесникова Виктория

Колесникова Виктория

МС
Геращенко Мария

Геращенко Мария

МС
Яковлева Маргарита

Яковлева Маргарита

КМС
Сулейменова Сабина

Сулейменова Сабина

КМС
Хажиева Аида

Хажиева Аида

КМС
Сабирова Аружан

Сабирова Аружан

КМС
Тятова Ирина

Тятова Ирина

МС
Киныбаева Лаура

Киныбаева Лаура

МС
Люфт Мария

Люфт Мария

МС
Чонконова Айдана

Чонконова Айдана

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дис Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Лыжные гонки (Достижения)
ТренерыСпортсменыДостижения
Базартаев Аян Аманбекулы

Базартаев Аян Аманбекулы

Ст. тренер по возрастам
Батяйкин Александр Степанович

Батяйкин Александр Степанович

Ст. тренер по возрастам
Бушмакин Олег Николаевич

Бушмакин Олег Николаевич

Ст. тренер по лыжным гонкам по виду
Наконечный Сергей Алексеевич

Наконечный Сергей Алексеевич

Тренер-сервисмен
Зубрилин Игорь Алексеевич

Зубрилин Игорь Алексеевич

Тренер-сервисмен

Мужской состав

Базарбеков Султан

Базарбеков Султан

КМС
Исабек Ілияс

Исабек Ілияс

МС
Есимсеитов Чингиз

Есимсеитов Чингиз

МС
Завялов Артём

Завялов Артём

КМС
Шамсутдинов Рамиль

Шамсутдинов Рамиль

КМС
Калибеков Дастан

Калибеков Дастан

КМС
Қасенов Дидар

Қасенов Дидар

МС
Бексұлтан Ернұр

Бексұлтан Ернұр

МС
Нурсбеков Ернар

Нурсбеков Ернар

МС
Боранбаев Берик

Боранбаев Берик

КМС

Женский состав

Толмачёва Елизавета

Толмачёва Елизавета

МС
Колесникова Виктория

Колесникова Виктория

МС
Геращенко Мария

Геращенко Мария

МС
Яковлева Маргарита

Яковлева Маргарита

КМС
Сулейменова Сабина

Сулейменова Сабина

КМС
Хажиева Аида

Хажиева Аида

КМС
Сабирова Аружан

Сабирова Аружан

КМС
Тятова Ирина

Тятова Ирина

МС
Киныбаева Лаура

Киныбаева Лаура

МС
Люфт Мария

Люфт Мария

МС
Чонконова Айдана

Чонконова Айдана

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дис Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Биатлон (Спортсмены)
ТренерыСпортсменыДостижения
Дудченко Татьяна Васильевна

Дудченко Татьяна Васильевна

Ст. тренер по виду
Дудченко Михаил Васильевич

Дудченко Михаил Васильевич

Ст. тренер по возрастам
Журавель Арсен Николаевич

Журавель Арсен Николаевич

Тренер-консультант
Червяков Александр Иванович

Червяков Александр Иванович

Тренер-сервисмен

Мужской состав

Куралес Вадим

Куралес Вадим

МС
Акимов Никита

Акимов Никита

МС
Безгинов Арсений

Безгинов Арсений

КМС
Конивец Владимир

Конивец Владимир

МС
Вдовин Семен

Вдовин Семен

МС
Червенко Данил

Червенко Данил

МС
Бирюков Александр

Бирюков Александр

МС
Амурлаев Руслан

Амурлаев Руслан

КМС
Афанасьев Артем

Афанасьев Артем

КМС
Гребенщиков Егор

Гребенщиков Егор

КМС
Каданцев Артур

Каданцев Артур

КМС
Омаров Диас

Омаров Диас

1 Разряд.
Шефер Эрик

Шефер Эрик

1 Разряд.
Федоров Кирилл

Федоров Кирилл

КМС
Хасенов Ильяс

Хасенов Ильяс

1 Разряд.
Перелыгин Григорий

Перелыгин Григорий

КМС
Чулков Роман

Чулков Роман

КМС
Литвинов Евгений

Литвинов Евгений

КМС

Женский состав

Егорова Полина

Егорова Полина

МС
Скрипкина Алина

Скрипкина Алина

МС
Крюкова Арина

Крюкова Арина

МС
Куприянова Арина

Куприянова Арина

МС
Титиевская Кристина

Титиевская Кристина

МС
Касенова Арна

Касенова Арна

МС
Ардалионова Ульяна

Ардалионова Ульяна

МС
Бадриденова Алина

Бадриденова Алина

КМС
Чищенко Арина

Чищенко Арина

КМС
Викулова Анна

Викулова Анна

КМС
Долгополова Ксения

Долгополова Ксения

МС
Мусохранова Екатерина

Мусохранова Екатерина

КМС
Куанышбекова Адима

Куанышбекова Адима

КМС
Мезенцева Эвелина

Мезенцева Эвелина

МС
Павловская Диана

Павловская Диана

1 Разряд.
Польдяева Мария

Польдяева Мария

КМС

Мужской состав

Акимов Никита

Акимов Никита

МС

Нименование Дисциплина Результат
III ЗМИ РК 12.5 км золото
Кубок Австрии 7.5 км золото
МЧРК 10 км золото
Дельдеш Дастан

Дельдеш Дастан

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 10 км серебро
МЧРК 10 км золото
МРРК 12.5 км серебро
Турлубеков Бекентай

Турлубеков Бекентай

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
МЧРК 12.5 км золото
МЧРК 10 км серебро
КРК 15 км бронза
Бирюков Александр

Бирюков Александр

КМС

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 7.5 км золото
ЛЧРК 10 км золото
ЧРК 7.5 км золото
Куралес Вадим

Куралес Вадим

МС

Нименование Дисциплина Результат
III ЗЮОИ сингл.микс 8 место
Дети Азии 7.5 км золото
МЧРК 7.5 км золото
Червенко Данил

Червенко Данил

МС

Нименование Дисциплина Результат
Дети Азии 7.5 км бронза
Дети Азии 7.5 км золото
МЧРК 12,5 км золото
Бауэр Кирилл

Бауэр Кирилл

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЮЧМ 7.5 км 4 место
Чем.Эстонии 12,5 км серебро
Мол.игры РК 12,5 км золото
Киреев Владислав

Киреев Владислав

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЮЧМ 12.5 км 4 место
ЮЧМ 7.5 км 4 место
ЧРК 10 км золото
Мухин Александр

Мухин Александр

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 10 км золото
ЧРК 15 км золото
ЛЧРК 10 км серебро
Дарьин Иван

Дарьин Иван

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 12.5 км золото
ЧРК 7.5 км золото
КРК 7.5 км золото
Вдовин Семен

Вдовин Семен

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЮЧМ 12.5 км 9 место
МЧРК 7.5 км золото
КРК 10 км золото

Женский состав

Парманова Изабелла

Парманова Изабелла

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 7.5 км золото
ЧРК 10 км золото
ЧРК 15 км серебро
Титиевская Кристина

Титиевская Кристина

МС

Нименование Дисциплина Результат
МЧРК 7.5 км золото
МЧРК 10 км золото
КРК 7.5 км золото
Борисова Ангелина

Борисова Ангелина

МС

Нименование Дисциплина Результат
МЧРК 7.5 км золото
КРК 12.5 км золото
КРК 12.5 км золото
Сохарева Ирина

Сохарева Ирина

МС

Нименование Дисциплина Результат
III МИРК 12.5 км серебро
7,5 км золото
МЧРК 12,5 км золото
Мартенс Инга

Мартенс Инга

МС

Нименование Дисциплина Результат
МЧРК 7.5 км серебро
МЧРК 10 км серебро
III МИРК 12,5 км бронза
Егорова Полина

Егорова Полина

МС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок Востока 6 км бронза
ЧРК 10 км золото
Л.Чем.Болгарии 6 км 4 место
Крюкова Арина

Крюкова Арина

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Л.Чем.Болгарии 6 км бронза
КРК 10 км золото
КРК 7.5 км серебро
Долгополова Ксения

Долгополова Ксения

МС

Нименование Дисциплина Результат
Мол.игры РК 6 км золото
Мол.игры РК 7.5 км серебро
Мол.игры РК 10 км серебро
Красикова Евгения

Красикова Евгения

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 7.5 км золото
ЧРК 10 км золото
IIЗЮОИ 7.5 км 9 место
Куркина Ульяна

Куркина Ульяна

МС

Нименование Дисциплина Результат
Чем.Азии 12.5 км серебро
Чем.Азии 10 км серебро
ЧРК 6 км бронза
Биатлон (Достижения)
ТренерыСпортсменыДостижения
Дудченко Татьяна Васильевна

Дудченко Татьяна Васильевна

Ст. тренер по виду
Дудченко Михаил Васильевич

Дудченко Михаил Васильевич

Ст. тренер по возрастам
Журавель Арсен Николаевич

Журавель Арсен Николаевич

Тренер-консультант
Червяков Александр Иванович

Червяков Александр Иванович

Тренер-сервисмен

Мужской состав

Куралес Вадим

Куралес Вадим

МС
Акимов Никита

Акимов Никита

МС
Безгинов Арсений

Безгинов Арсений

КМС
Конивец Владимир

Конивец Владимир

МС
Вдовин Семен

Вдовин Семен

МС
Червенко Данил

Червенко Данил

МС
Бирюков Александр

Бирюков Александр

МС
Амурлаев Руслан

Амурлаев Руслан

КМС
Афанасьев Артем

Афанасьев Артем

КМС
Гребенщиков Егор

Гребенщиков Егор

КМС
Каданцев Артур

Каданцев Артур

КМС
Омаров Диас

Омаров Диас

1 Разряд.
Шефер Эрик

Шефер Эрик

1 Разряд.
Федоров Кирилл

Федоров Кирилл

КМС
Хасенов Ильяс

Хасенов Ильяс

1 Разряд.
Перелыгин Григорий

Перелыгин Григорий

КМС
Чулков Роман

Чулков Роман

КМС
Литвинов Евгений

Литвинов Евгений

КМС

Женский состав

Егорова Полина

Егорова Полина

МС
Скрипкина Алина

Скрипкина Алина

МС
Крюкова Арина

Крюкова Арина

МС
Куприянова Арина

Куприянова Арина

МС
Титиевская Кристина

Титиевская Кристина

МС
Касенова Арна

Касенова Арна

МС
Ардалионова Ульяна

Ардалионова Ульяна

МС
Бадриденова Алина

Бадриденова Алина

КМС
Чищенко Арина

Чищенко Арина

КМС
Викулова Анна

Викулова Анна

КМС
Долгополова Ксения

Долгополова Ксения

МС
Мусохранова Екатерина

Мусохранова Екатерина

КМС
Куанышбекова Адима

Куанышбекова Адима

КМС
Мезенцева Эвелина

Мезенцева Эвелина

МС
Павловская Диана

Павловская Диана

1 Разряд.
Польдяева Мария

Польдяева Мария

КМС

Мужской состав

Акимов Никита

Акимов Никита

МС

Нименование Дисциплина Результат
III ЗМИ РК 12.5 км золото
Кубок Австрии 7.5 км золото
МЧРК 10 км золото
Дельдеш Дастан

Дельдеш Дастан

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 10 км серебро
МЧРК 10 км золото
МРРК 12.5 км серебро
Турлубеков Бекентай

Турлубеков Бекентай

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
МЧРК 12.5 км золото
МЧРК 10 км серебро
КРК 15 км бронза
Бирюков Александр

Бирюков Александр

КМС

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 7.5 км золото
ЛЧРК 10 км золото
ЧРК 7.5 км золото
Куралес Вадим

Куралес Вадим

МС

Нименование Дисциплина Результат
III ЗЮОИ сингл.микс 8 место
Дети Азии 7.5 км золото
МЧРК 7.5 км золото
Червенко Данил

Червенко Данил

МС

Нименование Дисциплина Результат
Дети Азии 7.5 км бронза
Дети Азии 7.5 км золото
МЧРК 12,5 км золото
Бауэр Кирилл

Бауэр Кирилл

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЮЧМ 7.5 км 4 место
Чем.Эстонии 12,5 км серебро
Мол.игры РК 12,5 км золото
Киреев Владислав

Киреев Владислав

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЮЧМ 12.5 км 4 место
ЮЧМ 7.5 км 4 место
ЧРК 10 км золото
Мухин Александр

Мухин Александр

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 10 км золото
ЧРК 15 км золото
ЛЧРК 10 км серебро
Дарьин Иван

Дарьин Иван

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 12.5 км золото
ЧРК 7.5 км золото
КРК 7.5 км золото
Вдовин Семен

Вдовин Семен

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЮЧМ 12.5 км 9 место
МЧРК 7.5 км золото
КРК 10 км золото

Женский состав

Парманова Изабелла

Парманова Изабелла

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 7.5 км золото
ЧРК 10 км золото
ЧРК 15 км серебро
Титиевская Кристина

Титиевская Кристина

МС

Нименование Дисциплина Результат
МЧРК 7.5 км золото
МЧРК 10 км золото
КРК 7.5 км золото
Борисова Ангелина

Борисова Ангелина

МС

Нименование Дисциплина Результат
МЧРК 7.5 км золото
КРК 12.5 км золото
КРК 12.5 км золото
Сохарева Ирина

Сохарева Ирина

МС

Нименование Дисциплина Результат
III МИРК 12.5 км серебро
7,5 км золото
МЧРК 12,5 км золото
Мартенс Инга

Мартенс Инга

МС

Нименование Дисциплина Результат
МЧРК 7.5 км серебро
МЧРК 10 км серебро
III МИРК 12,5 км бронза
Егорова Полина

Егорова Полина

МС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок Востока 6 км бронза
ЧРК 10 км золото
Л.Чем.Болгарии 6 км 4 место
Крюкова Арина

Крюкова Арина

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Л.Чем.Болгарии 6 км бронза
КРК 10 км золото
КРК 7.5 км серебро
Долгополова Ксения

Долгополова Ксения

МС

Нименование Дисциплина Результат
Мол.игры РК 6 км золото
Мол.игры РК 7.5 км серебро
Мол.игры РК 10 км серебро
Красикова Евгения

Красикова Евгения

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК 7.5 км золото
ЧРК 10 км золото
IIЗЮОИ 7.5 км 9 место
Куркина Ульяна

Куркина Ульяна

МС

Нименование Дисциплина Результат
Чем.Азии 12.5 км серебро
Чем.Азии 10 км серебро
ЧРК 6 км бронза
Прыжки с трамплина (Спортсмены)
ТренерыСпортсменыДостижения
Васильев Павел Александрович

Васильев Павел Александрович

Ст. тренер по виду
Вервейкин Андрей Юрьевич

Вервейкин Андрей Юрьевич

Ст. тренер по виду (акр)
Мухамедгалиев Николай Робертович

Мухамедгалиев Николай Робертович

Тренер-сервисмен
Карпенко Николай Николаевич

Карпенко Николай Николаевич

Тренер-сервисмен
Матияж Зупан

Матияж Зупан

Тренер-консультант

Мужской состав

Васильев Данил

МСМК
Кадыров Ильшат

Кадыров Ильшат

МС

Назаренко Святослав

МС

Климов Николай

МС

Шильников Илья

МС
Мизерных Илья

Мизерных Илья

МС
Кашкаров Давыд

Кашкаров Давыд

КМС
Баденко Даниил

Баденко Даниил

КМС

Мешков Артём

КМС
Гилев Яромир

Гилев Яромир

КМС

Козырев Александр

1 Разряд.

Калинкин Данил

КМС

Филоненко Александр

1 Разряд.

Женский состав

Свириденко Алёна

Свириденко Алёна

КМС
Рулёва Виктория

Рулёва Виктория

КМС
Васильева Агата

Васильева Агата

КМС
Юдакова Мария

Юдакова Мария

МС
Шишкина Вероника

Шишкина Вероника

МСМК
Шишкина Софья

Шишкина Софья

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Прыжки с трамплина (Достижения)
ТренерыСпортсменыДостижения
Васильев Павел Александрович

Васильев Павел Александрович

Ст. тренер по виду
Вервейкин Андрей Юрьевич

Вервейкин Андрей Юрьевич

Ст. тренер по виду (акр)
Мухамедгалиев Николай Робертович

Мухамедгалиев Николай Робертович

Тренер-сервисмен
Карпенко Николай Николаевич

Карпенко Николай Николаевич

Тренер-сервисмен
Матияж Зупан

Матияж Зупан

Тренер-консультант

Мужской состав

Васильев Данил

МСМК
Кадыров Ильшат

Кадыров Ильшат

МС

Назаренко Святослав

МС

Климов Николай

МС

Шильников Илья

МС
Мизерных Илья

Мизерных Илья

МС
Кашкаров Давыд

Кашкаров Давыд

КМС
Баденко Даниил

Баденко Даниил

КМС

Мешков Артём

КМС
Гилев Яромир

Гилев Яромир

КМС

Козырев Александр

1 Разряд.

Калинкин Данил

КМС

Филоненко Александр

1 Разряд.

Женский состав

Рулёва Виктория

Рулёва Виктория

КМС
Свириденко Алёна

Свириденко Алёна

КМС
Васильева Агата

Васильева Агата

КМС
Шишкина Вероника

Шишкина Вероника

МСМК
Юдакова Мария

Юдакова Мария

МС
Шишкина Софья

Шишкина Софья

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Горнолыжный спорт (Спортсмены)
ТренерыСпортсменыДостижения
Квач Дмитрий Григорьевич

Квач Дмитрий Григорьевич

Ст. тренер по виду

Мужской состав

Хохлов Ростислав

Хохлов Ростислав

КМС
Кайгородов Иван

Кайгородов Иван

КМС
Кулаков Алексей

Кулаков Алексей

! Разряд.

Женский состав

Мелинг Яна

Мелинг Яна

КМС
Бережная Ксения

Бережная Ксения

КМС
Квач Валерия

Квач Валерия

КМС
Кучина Мелания

Кучина Мелания

КМС
Ежакова Мария

Ежакова Мария

КМС
Величко Софья

Величко Софья

1 разряд
Толкунова Далель

Толкунова Далель

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Горнолыжный спорт (Достижения)
ТренерыСпортсменыДостижения
Квач Дмитрий Григорьевич

Квач Дмитрий Григорьевич

Ст. тренер по виду

Мужской состав

Хохлов Ростислав

Хохлов Ростислав

КМС
Кайгородов Иван

Кайгородов Иван

КМС
Кулаков Алексей

Кулаков Алексей

! Разряд.

Женский состав

Мелинг Яна

Мелинг Яна

КМС
Бережная Ксения

Бережная Ксения

КМС
Квач Валерия

Квач Валерия

КМС
Кучина Мелания

Кучина Мелания

КМС
Ежакова Мария

Ежакова Мария

КМС
Величко Софья

Величко Софья

1 разряд
Толкунова Далель

Толкунова Далель

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Лыжное двоеборье (Спортсмены)
ТренерыСпортсменыДостижения
Кучеренко Александр Петрович

Кучеренко Александр Петрович

Ст. тренер по виду
Буев Евгений Владимирович

Буев Евгений Владимирович

Ст. тренер по виду
Рахимбаев Даулет Талгатович

Рахимбаев Даулет Талгатович

Тренер-сервисмен

Мужской состав

Ишкенов Денис

Ишкенов Денис

КМС
Назаренко Святослав

Назаренко Святослав

КМС
Ахмедов Курбан

Ахмедов Курбан

КМС
Досжанов Алиаскар

Досжанов Алиаскар

КМС
Кинешов Тамерлан

Кинешов Тамерлан

Ребенков Дмитрий

Ребенков Дмитрий

Атибек Бекарыс

Атибек Бекарыс

КМС
Аскар Али

Аскар Али

КМС

Женский состав

Есентугелова Данэлия

Есентугелова Данэлия

КМС
Ахметова Диана

Ахметова Диана

Жолжанова Ясмина

Жолжанова Ясмина

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Лыжное двоеборье (Достижения)
ТренерыСпортсменыДостижения
Кучеренко Александр Петрович

Кучеренко Александр Петрович

Ст. тренер по виду
Буев Евгений Владимирович

Буев Евгений Владимирович

Ст. тренер по виду
Рахимбаев Даулет Талгатович

Рахимбаев Даулет Талгатович

Тренер-сервисмен

Мужской состав

Ишкенов Денис

Ишкенов Денис

КМС
Назаренко Святослав

Назаренко Святослав

КМС
Ахмедов Курбан

Ахмедов Курбан

КМС
Досжанов Алиаскар

Досжанов Алиаскар

КМС
Кинешов Тамерлан

Кинешов Тамерлан

Ребенков Дмитрий

Ребенков Дмитрий

Атибек Бекарыс

Атибек Бекарыс

КМС
Аскар Али

Аскар Али

КМС

Женский состав

Есентугелова Данэлия

Есентугелова Данэлия

КМС
Ахметова Диана

Ахметова Диана

Жолжанова Ясмина

Жолжанова Ясмина

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Конькобежный спорт (Спортсмены)
ТренерыСпортсменыДостижения
Сургутанов Сергей Валерьевич

Сургутанов Сергей Валерьевич

Жигин Александр Александрович

Жигин Александр Александрович

Мужской состав

Сагатов Бакдаулет

Сагатов Бакдаулет

МС
Важенин Никита

Важенин Никита

МС
Зуев Андрей

Зуев Андрей

МС
Акжол Нуралы

Акжол Нуралы

Семененко Владислав

Семененко Владислав

МС
Семенов Андрей

Семенов Андрей

МС
Әмірхан Бейбарыс

Әмірхан Бейбарыс

МС
Березуцкий Данил

Березуцкий Данил

МС
Глущенко Михаил

Глущенко Михаил

КМС
Биназаров Роман

Биназаров Роман

МС

Женский состав

Дауранова Алина

Дауранова Алина

МС
Яковлева Ксения

Яковлева Ксения

МС
Беркхайм Елизавета

Беркхайм Елизавета

МС
Гаврилова Дарья

Гаврилова Дарья

КМС
Артемьева Маргарита

Артемьева Маргарита

КМС
Завгороднева Дарья

Завгороднева Дарья

МС
Шумекова Инесса

Шумекова Инесса

КМС
Жардембеккызы Енлик

Жардембеккызы Енлик

Нурсейт Ардак

Нурсейт Ардак

МС
Кузнецова Мария

Кузнецова Мария

КМС

Мужской состав

Крикунов Артём

Крикунов Артём

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
ЭКМ 500 метров 1 место
ЧМ среди студентов 2Х500 метров 6 место
ЮЧМ 500 метров 6 место
Зарецкий Вячеслав

Зарецкий Вячеслав

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК среди юниоров Многоборье 1 место
ЭКМ Командный спринт 3 место
Молодежные игры РК 1000 метров 1500 метров 1 место 1 место
Акжол Нуралы

Акжол Нуралы



Нименование Дисциплина Результат
Молодежные игры РК 3000 метров 1 место
ЧРК 3000 метров 1 место
ЭКМ финал Масс старт 11 место
Сагатов Бакдаулет

Сагатов Бакдаулет

МС

Нименование Дисциплина Результат
Молодежные игры РК 3000 метров 1 место
Кубок РК 5000 метров 1 место
Чемпионат РК 5000 метров 1 место
Жардембекулы Алтай

Жардембекулы Алтай

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 500 метров 1 место
Чемпионат РК 1000 метров 1 место
Чемпионат РК Командный спринт 3 место
Добровольский Владислав

Добровольский Владислав

МС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 1500 метров 1 место
Чемпионат РК 1000 метров 2 место
Чемпионат РК Командный спринт Командная гонка 1 место 1 место
Зуев Андрей

Зуев Андрей

МС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК 1500 метров 3 место
Чемпионат РК 5000 метров 2 место

Женский состав

Дауранова Алина

Дауранова Алина

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЭКМ финал 500 метров 14 место
ЭКМ финал Масс старт 10 место
ЮЧМ Многоборье 13 место
Гаврилова Дарья

Гаврилова Дарья

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 500 метров 1000 метров 1500 метров 2 место 2 место 2 место
Чемпионат РК 1000 метров 3 место
Чемпионат РК 1500 метров 3 место
Артемьева Маргарита

Артемьева Маргарита

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК Командный спринт 1 место
Чемпионат РК Командная гонка 1 место
Чемпионат РК Масс старт 2 место
Шумекова Инесса

Шумекова Инесса

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 1500 метров 1 место
Чемпионат РК 500 метров 1000 метров 1500 метров 2 место 2 место 2 место
Беркхайм Елизавета

Беркхайм Елизавета

МС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 3000 метров 1 место
Кубок РК 1000 метров 1500 метров 3000 метро 1 место 1 место 1 место
Яковлева Ксения

Яковлева Ксения

МС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК 500 метров 1000 метров 1500 метров 1 место 1 место 1 место
Чемпионат РК 500 метров 1000 метров 1500 метров 3000 метров 2 место 1 место 1 место 2 место
? км
Конькобежный спорт (Достижения)
ТренерыСпортсменыДостижения
Сургутанов Сергей Валерьевич

Сургутанов Сергей Валерьевич

Жигин Александр Александрович

Жигин Александр Александрович

Мужской состав

Сагатов Бакдаулет

Сагатов Бакдаулет

МС
Важенин Никита

Важенин Никита

МС
Зуев Андрей

Зуев Андрей

МС
Акжол Нуралы

Акжол Нуралы

Семененко Владислав

Семененко Владислав

МС
Семенов Андрей

Семенов Андрей

МС
Әмірхан Бейбарыс

Әмірхан Бейбарыс

МС
Березуцкий Данил

Березуцкий Данил

МС
Глущенко Михаил

Глущенко Михаил

КМС
Биназаров Роман

Биназаров Роман

МС

Женский состав

Дауранова Алина

Дауранова Алина

МС
Яковлева Ксения

Яковлева Ксения

МС
Беркхайм Елизавета

Беркхайм Елизавета

МС
Гаврилова Дарья

Гаврилова Дарья

КМС
Артемьева Маргарита

Артемьева Маргарита

КМС
Завгороднева Дарья

Завгороднева Дарья

МС
Шумекова Инесса

Шумекова Инесса

КМС
Жардембеккызы Енлик

Жардембеккызы Енлик

Нурсейт Ардак

Нурсейт Ардак

МС
Кузнецова Мария

Кузнецова Мария

КМС

Мужской состав

Крикунов Артём

Крикунов Артём

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
ЭКМ 500 метров 1 место
ЧМ среди студентов 2Х500 метров 6 место
ЮЧМ 500 метров 6 место
Зарецкий Вячеслав

Зарецкий Вячеслав

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
ЧРК среди юниоров Многоборье 1 место
ЭКМ Командный спринт 3 место
Молодежные игры РК 1000 метров 1500 метров 1 место 1 место
Акжол Нуралы

Акжол Нуралы



Нименование Дисциплина Результат
Молодежные игры РК 3000 метров 1 место
ЧРК 3000 метров 1 место
ЭКМ финал Масс старт 11 место
Сагатов Бакдаулет

Сагатов Бакдаулет

МС

Нименование Дисциплина Результат
Молодежные игры РК 3000 метров 1 место
Кубок РК 5000 метров 1 место
Чемпионат РК 5000 метров 1 место
Жардембекулы Алтай

Жардембекулы Алтай

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 500 метров 1 место
Чемпионат РК 1000 метров 1 место
Чемпионат РК Командный спринт 3 место
Добровольский Владислав

Добровольский Владислав

МС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 1500 метров 1 место
Чемпионат РК 1000 метров 2 место
Чемпионат РК Командный спринт Командная гонка 1 место 1 место
Зуев Андрей

Зуев Андрей

МС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК 1500 метров 3 место
Чемпионат РК 5000 метров 2 место

Женский состав

Дауранова Алина

Дауранова Алина

МС

Нименование Дисциплина Результат
ЭКМ финал 500 метров 14 место
ЭКМ финал Масс старт 10 место
ЮЧМ Многоборье 13 место
Гаврилова Дарья

Гаврилова Дарья

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 500 метров 1000 метров 1500 метров 2 место 2 место 2 место
Чемпионат РК 1000 метров 3 место
Чемпионат РК 1500 метров 3 место
Артемьева Маргарита

Артемьева Маргарита

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК Командный спринт 1 место
Чемпионат РК Командная гонка 1 место
Чемпионат РК Масс старт 2 место
Шумекова Инесса

Шумекова Инесса

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 1500 метров 1 место
Чемпионат РК 500 метров 1000 метров 1500 метров 2 место 2 место 2 место
Беркхайм Елизавета

Беркхайм Елизавета

МС

Нименование Дисциплина Результат
Чемпионат РК 3000 метров 1 место
Кубок РК 1000 метров 1500 метров 3000 метро 1 место 1 место 1 место
Яковлева Ксения

Яковлева Ксения

МС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК 500 метров 1000 метров 1500 метров 1 место 1 место 1 место
Чемпионат РК 500 метров 1000 метров 1500 метров 3000 метров 2 место 1 место 1 место 2 место
? км
Фигурное катание (Спортсмены)
ТренерыСпортсменыДостижения
Байтканов Абиш Асхатулы

Байтканов Абиш Асхатулы

Гуськов Юрий Петрович

Гуськов Юрий Петрович

Мужской состав

Пак Данил

Пак Данил

КМС

Женский состав

Текик Ясним

Текик Ясним

КМС
НАсырова Сабина

НАсырова Сабина

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Фигурное катание (Достижения)
ТренерыСпортсменыДостижения
Байтканов Абиш Асхатулы

Байтканов Абиш Асхатулы

Гуськов Юрий Петрович

Гуськов Юрий Петрович

Мужской состав

Пак Данил

Пак Данил

КМС

Женский состав

Текик Ясним

Текик Ясним

КМС
НАсырова Сабина

НАсырова Сабина

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Сноуборд (Спортсмены)
ТренерыСпортсменыДостижения
Димаков Леонид Юрьевич

Димаков Леонид Юрьевич

Мужской состав

Иванов Виктор

Иванов Виктор

КМС
Жампеисов Алинур

Жампеисов Алинур

Зуев Владислав

Зуев Владислав

МС
Замятин Кирилл

Замятин Кирилл

КМС

Женский состав

Ляпунова Варвара

Ляпунова Варвара

КМС
Глазкова Екатерина

Глазкова Екатерина

КМС
Каменева Кристина

Каменева Кристина

КМС

Мужской состав

Жампеисов Альяс

Жампеисов Альяс

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК Параллельный гигант золото
Всероссийские сор-я «Кубок Абзакова» Параллельный слалом серебро
Всероссийские сор-я Параллельный слалом серебро
ЗуевВладислав

ЗуевВладислав

МС

Нименование Дисциплина Результат
Международные сор-я « Кубок Тудегешовой» Параллельный слалом серебро
Всероссийские сор-я «Кубок Абзакова» Всероссийские сор-я «Кубок Абзакова» золото
Кубок Европы Параллельный слалом 7 место
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Женский состав

Глазкова Екатерина

Глазкова Екатерина

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК Общий зачет серебро
3 молодежные игры Параллельный гигант золото
Всероссийские сор-я Параллельный гигант серебро
Каменева Кристина

Каменева Кристина

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК Общий зачет бронза
3 молодежные игры Параллельный слалом золото
Всероссийские сор-я Параллельный слалом серебро
Ляпунова Варвара

Ляпунова Варвара

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК Параллельный гигант серебро
Международные сор-я « Дети Азии» Параллельный слалом 4 место
Всероссийские сор-я Параллельный слалом золото
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро
Сноуборд (Достижения)
ТренерыСпортсменыДостижения
Димаков Леонид Юрьевич

Димаков Леонид Юрьевич

Мужской состав

Иванов Виктор

Иванов Виктор

КМС
Жампеисов Алинур

Жампеисов Алинур

Зуев Владислав

Зуев Владислав

МС
Замятин Кирилл

Замятин Кирилл

КМС

Женский состав

Ляпунова Варвара

Ляпунова Варвара

КМС
Глазкова Екатерина

Глазкова Екатерина

КМС
Каменева Кристина

Каменева Кристина

КМС

Мужской состав

Жампеисов Альяс

Жампеисов Альяс

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК Параллельный гигант золото
Всероссийские сор-я «Кубок Абзакова» Параллельный слалом серебро
Всероссийские сор-я Параллельный слалом серебро
ЗуевВладислав

ЗуевВладислав

МС

Нименование Дисциплина Результат
Международные сор-я « Кубок Тудегешовой» Параллельный слалом серебро
Всероссийские сор-я «Кубок Абзакова» Всероссийские сор-я «Кубок Абзакова» золото
Кубок Европы Параллельный слалом 7 место
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Женский состав

Глазкова Екатерина

Глазкова Екатерина

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК Общий зачет серебро
3 молодежные игры Параллельный гигант золото
Всероссийские сор-я Параллельный гигант серебро
Каменева Кристина

Каменева Кристина

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК Общий зачет бронза
3 молодежные игры Параллельный слалом золото
Всероссийские сор-я Параллельный слалом серебро
Ляпунова Варвара

Ляпунова Варвара

КМС

Нименование Дисциплина Результат
Кубок РК Параллельный гигант серебро
Международные сор-я « Дети Азии» Параллельный слалом 4 место
Всероссийские сор-я Параллельный слалом золото
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро
Фристайл - акробатика (Спортсмены)
ТренерыСпортсменыДостижения
Аблятифов Руслан Муратович

Аблятифов Руслан Муратович

Мужской состав

Батырбаев Нурлан

Батырбаев Нурлан

КМС
Лим Дмитрий

Лим Дмитрий

КМС
Хаширбаев Шерзод

Хаширбаев Шерзод

КМС

Женский состав

Жолдас Аяна

Жолдас Аяна

КМС
Акжигит Маржан

Акжигит Маржан

МС
Нуралиева Жибек

Нуралиева Жибек

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Фристайл - акробатика (Достижения)
ТренерыСпортсменыДостижения
Аблятифов Руслан Муратович

Аблятифов Руслан Муратович

Мужской состав

Батырбаев Нурлан

Батырбаев Нурлан

КМС
Лим Дмитрий

Лим Дмитрий

КМС
Хаширбаев Шерзод

Хаширбаев Шерзод

КМС

Женский состав

Жолдас Аяна

Жолдас Аяна

КМС
Акжигит Маржан

Акжигит Маржан

МС
Нуралиева Жибек

Нуралиева Жибек

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Фристайл - Могул (Спортсмены)
ТренерыСпортсменыДостижения
Рейхерд Виктор Александрович

Рейхерд Виктор Александрович

Заякина Карина Дакеновна

Заякина Карина Дакеновна

Сорокин Павел Николаевич

Сорокин Павел Николаевич

Сериккызы Толкын

Сериккызы Толкын

Мужской состав

Бугаков Федор

Бугаков Федор

КМС
Емельянов Максим

Емельянов Максим

КМС

Женский состав

Сатекова Амина

Сатекова Амина

МС
Феклистова Юлия

Феклистова Юлия

КМС

Михайлова Виктория

КМС

Мужской состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза

Женский состав

Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат
Фис старт 1.5 км 1 золото
Фис старт 10 км 2 серебро
Фис старт ? км 1 серебро

Медали

1
Золото
3
Серебро
0
Бронза
Имя Фамилия

Имя Фамилия

МСМК

Нименование Дисциплина Результат